Wybór zdjęć do paneli szklanych

logo szklane panele_warszawa_300

Wybór zdjęć do paneli szklanych

Wybór zdjęć na panele szklane jest bardzo duży, z uwagi na ich dostępność w banku zdjęć. Nasza firma korzysta z banku zdjęć www.fotolia.pl. Dzięki bankom zdjęć mamy ogromy wybór grafik w najwyższej jakości. Zdjęcia są podzielone na wiele kategorii i nazewnictwa dlatego wystarczy wpisać interesujące hasło w pole wyszukiwania, by wybrać z tysięcy grafik.

Mnogość grafik niektórych klientów przyprawia o delikatny zawrót głowy. Warto więc z góry określić kilka cech, które będzie miała nasza idealna grafika na panel szklany.

1. Kolorystyka

W przypadku mebli w odcieniach brązu – na przykład dąb, wenge, sonoma – zalecane są grafiki w podobnych kolorach: odcieni beżu, kremu, brązu, grafiki w sepii.
Jeśli fronty meblowe są w kolorach bieli, czerni, czerni i bieli lub szarości mamy spore pole do popisu – będą tutaj pasowały zarówno grafiki kolorowe – te nadadzą minimalistycznej kuchni unikalnego charakteru, jak i grafiki czarno-białe – jako spójne uzupełnienie.
Szklane panele lakierowane w jednym kolorze często wybierane są do małych kuchni, które potrzebują optycznego powiększenia.

2. Wzór

W tym przypadku należy zdać się tylko i wyłącznie na swój gust. Do paneli kuchennych pasuje niemal wszystko – abstrakcje, kwiaty, panoramy miast, kawa, owoce, górskie widoki, trawy, tulipany, geometryczne wzory i wiele innych.
W aranżacjach łazienkowych królują motywy SPA, ZEN, rafy koralowe, rybki, wodospady oraz kwiaty. Nie jest to jednak regułą i jeśli chcesz w łazience mieć panel szklany z motywem lamparciej skóry – nic nie stoi na przeszkodzie.
Wybierając grafikę pamiętajmy, że panele będą towarzyszyć nam w codziennym życiu przez następne kilka lat.

3. Proporcje
Wybierając grafikę należy brać pod uwagę docelowe wymiary panelu oraz orientację grafiki. Jeśli panel ma być poziomy, prosimy nie wybierać pionowych obrazów.

Share the Post