Panele szklane hartowane lakierowane

Hartowane panele szklane lakierowane WARSZAWA, woj. mazowieckie i cała POLSKA

Hartowane panele szklane lakierowane – Hartowanie lakierowanych paneli szklanych daje większe możliwości wykorzystania tego szkła w Twoim domu. Dzięki hartowaniu szkło staje się twardsze i bardziej odporne na zmiany temperatur oraz uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu unikniemy przypadku pęknięcia panelu zastosowanego przy kuchence w kuchni.

Dzięki temu, że panel jest lakierowany mamy prawie nieograniczoną możliwość kolorystyczną. Gama barw jaką stosujemy to RAL lub NCS. Dodatkowo każdy kolor możemy wykonać z dodatkiem srebrnego, złotego lub kolorowego brokatu. Hartowane panele wykorzystuje się w kuchni głównie w pobliżu kuchni gazowej, jednak są zalecane do stosowania również na pozostałych powierzchniach, głównie z uwagi na ich zwiększoną odporność na uszkodzenia mechaniczne. Można też z powodzeniem stosować we frontach mebli, za stołem kuchennym na ścianie w łazience oraz w innych niekonwencjonalnych miejscach. Blaty do stołów powinny być wykonane z grubszego szkła.

Nowość 2022! W 2022 coraz większą popularnością cieszą się panele szklane z lustrzanymi pasami. Możemy je wykonać na dowolnego koloru tle.

W ofercie mamy również pikowane, prążkowane lub matowe szkło lakierowane.

Jeśli masz jakieś pytania i chcesz zamówić ten panel dzwoń lub pisz do nas.

Dostępne grubości 4, 6, 8, 10 mm. Zapraszamy do poznania cen hartowanych paneli szklanych lakierowanych

hartowane-lakierowane
hartowane-lakierowane
hartowane-lakierowane
hartowane-lakierowane
hartowane-lakierowane