Montaż paneli szklanych w kuchni w Warszawie i okolicach Warszawy

Montaż paneli szklanych w kuchni w Warszawie i okolicach Warszawy

Nasza firma działa na terenie Warszawy i okolic. Wiele Klientów pyta nas o przebieg zamówienia, poniżej przykład jak wygląda ścieżka zamówienia w naszej firmie.

Nasza klientka z alei Krakowskiej zadzwoniła do nas, aby zamówić panele szklane do swojej kuchni. Umówiliśmy dogodny dla obu stron termin pomiaru, w umówionym terminie zjawiliśmy się u klientki aby dokonać wymiarowania.
W kuchni Klientki na ścianie między szafkami były już wcześniej położone płytki. To częsta sytuacja, nie stanowi jednak żadnego problemu, gdyż nasze panele szklane można bez problemu montować na istniejących płytkach. Panele szklane przykleja się bezpośrednio do ściany na klej silikonowy. Powierzchnia nie ma znaczenia – mogą to być płytki, beton, kartongips, zagruntowana ściana – ważne aby powierzchnia była czysta i jednolita (nie posiadała odpadających, kruchych elementów).
Klientka na panele wybrała szkło hartowane, ponieważ miały one być zamontowane w pobliżu kuchni gazowej. Hartowane szkło zapobiega możliwości pęknięcia szyby przy dużych różnicach temperatur.

Wykonane pomiary zostały przekazane do biura, gdzie została wykonana wycena oraz wizualizacja, które następnie zostały przesłane mailowo do Klientki.
Klientka na panel wybrała grafikę z banku zdjęć.  Dzięki tak dużemu wyborowi grafik mamy pewność, że każdy znajdzie doskonały obraz do swojej kuchni. Po zatwierdzeniu wyceny Klientka dokonała wpłaty zaliczki na konto.
Po otrzymaniu zaliczki wymiary paneli zostały przekazane do hali produkcyjnej, gdzie rozpoczęła się ich produkcja.

Po zatwierdzeniu wizualizacji przez Klientkę, został przygotowany profesjonalny projekt do druku w odpowiedniej rozdzielczości.
Na produkcji po zahartowaniu szyb, został na nie naniesiony nadruk w technologii UV. Gotowe panele zostały przewiezione do oddziału w Jankach.
Końcowym etapem było zadzwonienie i umówienie się z Klientką na montaż, który odbył się szybko, czysto i sprawnie.

Share the Post