Montaż paneli szklanych w kuchni w Warszawie i okolicach Warszawy – przebieg zamówienia

n_0679

Montaż paneli szklanych w kuchni w Warszawie i okolicach Warszawy – przebieg zamówienia

Nasza firma działa na terenie Warszawy i okolic. Wiele Klientów pyta nas o przebieg realizacji zlecenia, poniżej przykład jak wygląda ścieżka zamówienia w naszej firmie.

Nasza klientka z alei Krakowskiej zadzwoniła do nas, aby zamówić panele szklane do swojej kuchni. Wykonaliśmy wstępną wycenę mailową, a następnie umówiliśmy dogodny dla obu stron termin pomiaru. W umówionym terminie zjawiliśmy się u klientki aby dokonać wymiarowania.
W kuchni Klientki na ścianie między szafkami były już wcześniej położone płytki. To częsta sytuacja, nie stanowi jednak żadnego problemu, gdyż nasze panele szklane można bez problemu montować na istniejących płytkach. Panele szklane przykleja się bezpośrednio do ściany na klej silikonowy. Powierzchnia nie ma znaczenia – mogą to być płytki, beton, kartongips, zagruntowana ściana – ważne aby powierzchnia była czysta i jednolita (nie posiadała odpadających, kruchych elementów).
Klientka na panele wybrała szkło hartowane, ponieważ miały one być zamontowane w pobliżu kuchenki oraz w obszarze roboczym kuchni. Hartowane szkło zapobiega możliwości pęknięcia szyby przy dużych różnicach temperatur i jest odporne np. na uderzenie gorącą patelnią.

Wykonane pomiary technik przesłał do biura, gdzie została wykonana wycena, która następnie została przesłana mailowo do Klientki. Klientka w między czasie wybrała wstępnie 3 różne wzory do wizualizacji. Wizualizację 3D na zdjęciu kuchni wykonała i wysłała nasza Pani grafik.
Klientka na panel ostatecznie wybrała grafikę z naszej kolekcji Stone and Marble.  Dzięki naszemu dużemu wyborowi grafik oraz fachowemu doradztwu mamy pewność, że każdy znajdzie doskonały obraz do swojej kuchni. Po zatwierdzeniu wyceny Klientka dokonała wpłaty zaliczki na konto. Po otrzymaniu zaliczki zlecenie zostało wpisane na produkcję, gdzie począwszy od rozkroju i obróbki szkła rozpoczęła się realizacja zlecenia.

Na produkcji po zahartowaniu szyb, został przygotowany profesjonalny projekt do druku w odpowiedniej rozdzielczości oraz został na nie naniesiony nadruk w ultratrwałej technologii UV. Gotowe panele zostały przewiezione do oddziału w Jankach.
Końcowym etapem było zadzwonienie i umówienie się z Klientką na montaż, który odbył się szybko, czysto i sprawnie. Na życzenie Klientki po montażu paneli zostały również zamontowane oprawy gniazdek. Po skończonym montażu Klientka rozliczyła się i wkrótce wystawiła pozytywną opinię 🙂

Share the Post