Panele szklane warszawa. Szkło Kuchenne, łazienkowe i biurowe.

n_0694

Panele szklane warszawa. Szkło Kuchenne, łazienkowe i biurowe.

Montaż paneli szklanych to najnowszy trend w aranżacji wnętrz domowych i biurowych. Z powodzeniem zastępują one tradycyjne płytki kuchenne oraz łazienkowe. Do największych zalet paneli szklanych należą:

– łatwość w czyszczeniu

– szybki montaż – bez konieczności skuwania starych płytek

– trwałość – szkło hartowane jest odporne na wysokie temperatury i wilgoć

– możliwość umieszczenia dowolnej grafiki

Panele szklane nadają wnętrzom wyjątkowy klimat i elegancję. Nasi klienci mają możliwość doboru kolorystyki i wzoru spośród setek grafik dostępnych poprzez naszą stronę. Ponadto, istnieje również możliwość umieszczenia na panelach własnych obrazów np: zdjęć swojej rodziny, przyjaciół, czworonożnych pupilów. W ten sposób każdy klient może się przeistoczyć w dekoratora swojego domu i nadać mu niepowtarzalny design.

Ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia!

W naszej ofercie znajdą Państwo panele ze szkła hartowanego lub niehartowanego o grubości 4mm, 6mm, 8mm i 10mm. Panele ze szkła hartowanego zalecane są do montażu na powierzchniach w pobliżu źródeł ciepła takich jak kuchenki gazowe i elektryczne. Druk wykonujemy na wewnętrznej stronie panelu i dodatkowo zabezpieczamy białym lakierem.

Panele coraz częściej wypierają tradycyjne płytki ceramiczne i glazurę. Nic dziwnego – w końcu panele szklane to idealne rozwiązanie problemu z fugami!

Share the Post