O firmie

Nasza firma zajmuje się produkcją paneli szklanych od 2012 roku, kiedy jeszcze mało kto o nich słyszał. Jesteśmy polską, rodzinną firmą bazującą na umiejętnościach i doświadczeniu.
Jako jedni z nielicznych produkcją paneli szklanych zajmujemy się od A do Z, począwszy od rozkroju i obróbki szkła, poprzez profesjonalne przygotowanie graficzne, aż do wykonania trwałego nadruku lub lakierowania.
Nasza firma stoi otworem do Klienta – zawsze uważnie słuchamy Państwa życzeń, staramy się dobrać dla Państwa najlepsze rozwiązanie.
W zakresie grafiki nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – nasz grafik wykona dla Państwa nawet najbardziej wymyślny projekt graficzny oraz wykona wizualizację 3D na zdjęciu pomieszczenia.
Wykonujemy również kabiny prysznicowe, lustra, drzwi szklane i inne przeszklenia.

Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

Drukujemy wyłącznie na ploterach UV niemieckiej marki AGFA, większość konkurencyjnych firm korzysta z drukarek chińskich, bądź zleca nadruk firmom zewnętrznym. Chińskie plotery nie zapewniają tak wysokiej jakości nadruku jak te produkcji europejskiej. Korzystamy z oryginalnych podzespołów i tuszy pozwalających na uzyskanie odpowiedniego nasycenia kolorów. Nasze drukarki są sprofilowane specjalnie do druku na szkle. Nie bawimy się w drukowanie usługowe na innych materiałach. Nie korzystamy również z popularnej metody klejenia folii na szkło – jest to tanie i nietrwałe rozwiązanie, które nie nadaje się do komfortowego, długotrwałego użytkowania.

Posiadamy własny dział rozkroju i obróbki szkła -to nasz główny atut. Dzięki temu nasze terminy są krótkie i nie przedłużamy czasu realizacji. Gdy coś stłucze się w produkcji – robimy to od nowa, nie jesteśmy zdani na firmę zewnętrzną.

W naszym dziale szklarskim posiadamy:
automatyczny stół do rozkroju szkła, który gwarantuje precyzję wymiarów,
dwie szlifierko-krawędziarki, dzięki którym utrzymujemy tempo produkcji,
wiertarkę automatyczną do otworowania,
centrum obróbcze, które wytnie każdy dowolny kształt – dzięki niemu możemy wykonać wszelkie wycięcia – pod parapet, szafkę, kinkiet, sterownik od rolet czy ogrzewania, spłuczkę, telewizor itp.
automatyczną myjkę do szkła, gwarantującą idealny połysk.

Wykonujemy indywidualne projekty graficzne oraz wizualizacje 3D na zdjęciu pomieszczenia, posiadamy w swoim zespole grafika, który spełni każde życzenie Klienta. Większość firm na zapytanie „Czy możemy zmienić kolor kwiatka na różowy?” odpowie, że nie ma szans. U nas takie zmiany robimy od ręki.

Gwarancja – na wszystkie panele hartowane udzielamy dwuletniej gwarancji. Na żadne zgłoszenie nie pozostajemy obojętni.
Pomiary i montaże umawiamy zawsze w czasie najbardziej odpowiadającym Klientowi – nie pracujemy „od 8 do 16”. Nasze ekipy pomiarowo – montażowe to wykwalifikowani profesjonaliści z ogromnym doświadczeniem i wysoką kulturą osobistą. Poruszamy się tylko nowoczesnymi busami.

Dbamy o jakość obsługi Klienta na każdym etapie produkcji. Przed, w trakcie i po realizacji zlecenia pozostajemy w ciągłym kontakcie z Klientem.

Brak ukrytych kosztów. Przed przyjazdem na pomiar zawsze robimy wstępną wycenę uwzględniającą wszystkie możliwe koszty oraz dokładnie informujemy o przebiegu realizacji zamówienia. W przeciwieństwie do innych firm u nas nie zapłacisz dodatkowo za szlifowanie krawędzi, grafikę z banku zdjęć, czy wizualizacje.