Panele szklane hartowane z grafiką

Hartowane panele szklane z grafiką WARSZAWA, woj. mazowieckie i cała POLSKA

Hartowane panele szklane z grafiką – grafika na szkle jest obecnie bardzo popularnym rozwiązaniem w kuchniach, łazienkach oraz innych pomieszczeniach jako element dekoracyjny. Stosuje się je ze względów ergonomicznych i dekoracyjnych. Grafika jaką wybieramy jest bardzo indywidualna ponieważ grafiki wybierane są z milionów zdjęć i grafik banku zdjęć fotolia. To rozwiązanie gwarantuje, że na pewno znajdziesz odpowiedni styl dla twojej kuch, łazienki salonu czy innego pomieszczenia. Utrzymanie czystości jest wręcz wzorowe ponieważ wystarczą zwykłe domowe detergenty do utrzymania czystości.

Zastosowanie w kuchni to najczęściej miejsce między szafkami górnymi i dolnymi. Szczególnie ważną informacją jest fakt, że można nasze panele szklane montować bezpośrednio na stare płytki lub na prawie każda powierzchnię płaską. Jak wiadomo tam często się brudzi szczególnie przy kuchence gazowej przy gotowaniu. Hartowany panel szklany rozwiązuje dwa problemy oczywiście utrzymanie czystości jak również możliwość pęknięcia szkła pod wpływem różnic temperatury. Hartowanie szkła zapewnia odporność na pęknięcia.

Panele montujemy też dość często za stołem kuchennym na ścianie zapobiega to zabrudzeniom uciążliwym do usunięcia ze ściany. Hartowane szkło jest bardziej twardym materiałem dlatego jego zastosowanie może być bardziej rozszerzone. Jako blat stołu idealnie się nadaje grubsze szkło z grafiką możemy w ten sposób mieć indywidualny nietuzinkowy wygląd. Jako fronty szaf i szafek oraz wiele innych gdzie wygląd panelu szklanego będzie idealnie się komponował w Twoim wnętrzu.

Jeśli masz swój pomysł na zastosowanie panelu szklanego dzwoń lub pisz maila wykonujemy też niestandardowe zlecenia.

Dostępne grubości to: 4, 6, 8, 10 mm. Zapraszamy do zapoznania się z cenami hartowanych paneli szklanych z grafiką

hartowana-grafika