Panele szklane lacobel

Panele szklane LACOBEL WARSZAWA, woj. mazowieckie i cała POLSKA

Panele szklane lacobel – jest to gotowy panel szklany z gotowym wzornikiem kolorów. Często używany panel szklany we frontach szafek kuchennych i nie tylko. Główną zaleta tego szkła jest szybkość wykonania. Ponieważ są to już gotowe kolory ze swojej gamy możemy bardzo szybko wykonać je czyli dociąć szlifować wyciąć odpowiednie otwory wg klienta. Wszystko oczywiście na wymiar.

Lacobel jest bardzo pożądanym materiałem wśród ludzi wykonujących projekty wnętrz. Jego zastosowanie jest bardzo uniwersalne dlatego nadaje się jako dekoracja w kuchni między szafkami górnymi i dolnymi na ścianie zamiast płytek. To zastosowanie bardzo cieszy szczególnie kobiety dla których kuchnia jest utrapieniem do sprzątania i utrzymania czystości. Lacobel jako panel szklany na ścianie jest w tym przypadku doskonałym rozwiązaniem ponieważ utrzymanie czystości jest bardzo proste a czyszczenie szybkie.

Kolejnym rewelacyjnym zastosowaniem jest montaż lacobelu na ścianie za stołem w kuchni na którym bardzo często przygotowujemy posiłki używamy miksera i innych kuchennych sprzętów. To powoduje, że właśnie ta ściana jest narażona na zabrudzenia. Po zamontowaniu w tym miejscu panelu szklanego problem znika ponieważ po zakończonych czynnościach wycieramy panel mokrą szmatką i wszystko jest czyste i estetyczne.

Nie czekaj tylko dzwoń lub mailuj do nas odpowiemy na wszystkie pytania i zajmiemy się również montażem.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem szklanych paneli lacobel

niehartowane-lakobel