Panele szklane lakierowane

Lakierowane panele szklane WARSZAWA, woj. mazowieckie i cała Polska

Panele szklane lakierowane – są to panele szklane w jednym kolorze. Tego typu panele są alternatywą dla tych, którym zależy na jednolitym designie swojego wnętrza. Atutem Jest ogromna gama kolorystyczna. Korzystamy z wzornika ral, ncs – innymi słowy jeśli masz do dyspozycji wzornik kolorów farb to bez trudu wybierzesz kolor swojego panelu ponieważ na większości wzorników jest kod nsc. Wystarczy nam go podać i zrobimy panel szklany z dokładnie takim kolorem. Panele takie montować można bezpośrednio na starych płytkach bez konieczności ich demontażu, lub na każdej innej płaskiej powierzchni. Jest to doskonałe rozwiązanie ponieważ nie musisz robić gruntownych remontów w domu aby zmienić swoją kuchnię czy łazienkę.

Dzięki ogromowi kolorów bardzo często z tego rozwiązania korzystają projektanci wnętrz dostosowując kolor do reszty wnętrza. Atuty to oczywiście doskonałe utrzymanie czystości podstawowymi detergentami. Czyszczenie jest identyczne jak każdej innej szyby. Szkło lakierowane jako panel szklany trzeba najpierw wymiarować, określić koszty oraz zamontować.

Bardzo dobrze trafiłeś ponieważ zajmujemy się kompleksowo tymi usługami wystarczy się z nami skontaktować i umówić. Więc nie zwlekaj tylko mailuj lub dzwoń.

Dostępne grubości to: 4, 6, 8, 10 mm. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem lakierowanych paneli szklanych.

niehartowane-lakierowane