Panele szklane WARSZAWA i woj. mazowieckie

Panele szklane z grafiką niektórzy mówią też szyba z grafiką. Obecnie ten kierunek dekoracji przeżywa całkowity rozkwit. Tak duże zainteresowanie panelami szklanymi spowodowane jest kilkoma sprawami. Wygoda i ergonomia – Grafika nadrukowana jest na wewnętrznej stronie szyby dlatego po zamontowaniu w kuchni, łazience przedpokoju itp wnętrzach, łatwo i szybko można utrzymać czystość. Szyby Czyści się standardowymi preparatami. W odróżnieniu od płytek nie mamy w nich fug i wgłębień gdzie łatwo gromadzi się bród. Przy panelach szklanych z grafiką nie mamy tego problemu. Kolejnym plusem jest oczywiście niesamowity efekt, który trzeba zobaczyć ponieważ nie da się go odzwierciedlić na zdjęciach. Jest to zapierająca dech głębia kolorów dzięki wysokiej rozdzielczości druku.

Ponadto możemy stworzyć swój indywidualny styl taki jak właśnie sobie zamarzłaś dzięki wyborowi zdjęć z banku zdjęć fotolia gdzie do wyboru mamy miliony zdjęć i grafik. Montaż, który jest mało inwazyjny. Panele szklane można montować nawet na starych płytkach bez konieczności ich zdejmowania co powoduje dość duży bałagan w domu. Kolejna rzecz to oczywiście szkło z grafiką pod wymiar co to oznacza? Oznacza to, że dostosujemy wymiar szyby z grafiką do wyznaczonego miejsca. Kompleksowość to chyba najważniejsze przy wyborze właśnie naszej firmy.

Zajmujemy się panelem od A do Z. Czyli wymiarujemy u ciebie, określamy kosztorys, tworzymy projekt z wybranego przez Ciebie zdjęcia, grafiki, drukujemy i na koniec montujemy.
Interesuje cię panel szklany z grafiką napisz do nas lub zadzwoń uzgodnimy termin.

Dostępne grubości szkła to: 4, 6, 8, 10 mm. Zapraszamy do zapoznania się z cenami szklanych paneli.

panele-szklane-warszawa-lodz-radom-sochaczew2