Kuchnia

Panele szklane do kuchni
W kuchni panele szklane najczęściej znajdują zastosowanie jako zastąpienie miejsca w przestrzeni międzyszafkowej dawniej przeznaczonego na płytki. Mogą być również używane jako blat lub fronty meblowe.
Kuchnia to serce domu, miejsce gdzie gotujemy, czy też spędzamy czas z rodziną i znajomymi. Zachęcamy do nadania swojej kuchni indywidualnego, eleganckiego charakteru dzięki zastosowaniu paneli szklanych.

Panele szklane hartowane znajdą swoje zastosowanie przy kuchniach gazowych, z uwagi na swoją wysoką odporność na temperaturę. Zarówno szkło niehartowane jak i hartowane może być podstawą do wykonania paneli szklanych z grafiką jak i do paneli szklanych lakierowanych w jednym kolorze. W przypadku szkła z nadrukiem, grafikę można ze strony www.fotolia.pl www.artskinali.com, z naszej bazy lub przesłać swoje zdjęcie. Jeśli wybiorą Państwo szkło lakierowane, kolor może być dowolnie wybrany z palet RAL bądź NCS. W swojej ofercie posiadamy również szkło lacobel – jest to szkło niehartowane dostępne w określonych kolorach. Można je
stosować w miejscach bez bezpośredniego źródła ciepła.