Jaką grafikę wybrać na panel szklany

logo szklane panele_warszawa_300

Jaką grafikę wybrać na panel szklany

uchni Panele do kuchni Warszawa dualny panel szklany.

Grafika na panelu szklanym jest oczywiście indywidualnym poczuciem estetyki. Dlatego nie ograniczamy Was w tej kwestii i dajemy możliwość wyboru dowolnego zdjęcia z banku zdjęć w którym są miliony zdjęć i grafik.

Zdjęcie lub grafika powinna dobrze komponować się z wnętrzem kuchni, łazienki czy innego wnętrza. Najlepiej to wiedzą projektanci wnętrz. Aczkolwiek zamawiając panele szklane z grafiką nie będziemy wynajmować projektanta tylko opieramy się na własnym poczuciu estetyki. Najważniejsze aby właściciel najlepiej się czuł w swoim wnętrzu.

Jasna grafika na panelach szklanych polecana jest w tych wnętrzach gdzie powierzchnia kuchni, łazienki jest mała. Jasne zdjęcie na panelu szklanym da nam efekt wizualnego powiększenia wnętrza. jasne panele polecamy zamontować we wnętrzach w których jest już dość dużo ciemnych elementów dla kontrastu. Kontrasty zawsze dobrze wyglądają i uwydatniają głębię i szczegóły.

Ciemna grafika drukowana na panelu szklanym polecamy w pomieszczeniach większych lub w tych gdzie reszta elementów jest dość jasna. Ciemny panel szklany przeważnie daje efekt ekskluzywności. Takie zastosowanie da nam efekt zadowalający wymagających. Polecany jest we wnętrzach rustykalnych.

Kolory na panelach szklanych. Wybór koloru nie jest taki trudny najlepszym rozwiązaniem jest dopasowanie się kolorystycznie do jakiegoś elementu kuchni, łazienki. Takie rozwiązanie da nam pewność, że panel ładnie się nam wkomponuje we wnętrze.

Zdjęcie imitujące powiększenie optyczne. Takie rozwiązanie jest idealnym rozwiązaniem w małych wnętrzach gdzie potrzebujemy aby wyglądało na większe. Aby uzyskać taki efekt należy wybrać zdjęcie z kompozycją linearną czyli np zdjęcie wykonane tak aby widać było podłogę, ulicę etc oraz górę z dalą.

Grafika na panelu szklanym. Tu wybieramy grafikę tematyczną. W kuchni obecnie najpopularniejsze są motywy dmuchawca i kawy.  Kolorystykę należy oczywiście dostosować do reszty designu ale tym my się zajmiemy.

Popularne abstrakcje to dym poziomy oczywiście w kolorach wybranych.

Jeśli nie wiesz co wybrać na Swój panel szklany zadzwoń lub napisz do nas.

 

Share the Post